Targówek. Dlaczego warto tam zamieszkać

Targówek, to dzielnica Warszawy, o której można powiedzieć wiele dobrego. To dzielnica leżąca nieco na uboczu, co dla wielu osób jest jej wadą, wbrew pozorom, jest dzielnicą wartą uwagi. Dlaczego warto tam zamieszkać?

Lokalizacja

Dużym atutem tego miejsca – wbrew pozorom – jest lokalizacja. Targówek położony jest w spokojniejszej, prawobrzeżnej części Warszawy. Owszem, to nieco utrudnia dojazd do centrum, czy innych części miasta, jednak nie jest to rzecz niemożliwa – tylko nieco bardziej czasochłonna. Dzięki takiej lokalizacji, nie ma tu takiego ruchu jak w innych dzielnicach, nie ma takiego gwaru. Jest o wiele przyjaźniej i bezpieczniej niż w centrum.

Ceny

Koszty życia w tym miejscu są niższe od kosztów życia w centrum miasta, gdzie wszystko jest droższe. Na Targówku jest nieco taniej i to w wielu miejscach – od sklepów, po przychodnie lekarskie, czy prywatne szkoły czy przedszkola. To duży atut tego miejsca.

Ceny nieruchomości

Nie jest tajemnica, że ceny nieruchomości w wielu miejscach Warszawy, mogą przyprawić o zawrót głowy. Jest bardzo drogo. Targówek to miejsce, w którym jest nieco taniej. Nowe mieszkania Targówek, są po prostu dużo tańsze niż podobne czy takie same mieszkania zlokalizowane w centrum Warszawy, czy w nieco bardziej popularnych dzielnicach.

Podsumowując

Mieszkanie w Warszawie, zawsze jest dobrym rozwiązaniem. To miasto daje wiele możliwości, których próżno szukać na prowincji. Rozważając zamieszkanie w Warszawie, warto rozważyć zakup mieszkania na Targówku.. To miejsce może nam się spodobać.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*