Stylowe dodatki, które ocieplą każde wnętrze

Urządzanie mieszkania i aranżacja wnętrza to nie lada sztuka. Bardzo często mimo doboru eleganckich mebli i pięknych kolorów ścian, przestrzeni brak wspólnego mianownika, czegoś co je dopełnia i łączy wszystkie zastosowane w nim elementy w spójną całość.
Tym elementem są dodatki i dekoracje, które szybko, tanio i efektownie pomogą odświeżyć wnętrze, przeprowadzić jego szybką metamorfozę czy też dopełnić wystrój pomieszczenia.
Stylowe dodatki upiększą każda przestrzeń. Pamiętajmy, aby były spójne i dopasowane pod względem stylistycznym i kolorystycznym do reszty elementów wnętrza. Tekstylia w postaci pledów, narzut i zasłon oraz ozdobne poduszki nadadzą wnętrzu przytulności i sprawią, ze przestrzeń będzie odbierana jako bardziej domowa i ciepła. Ważnym elementem wystroju są także dekoracje naścienne : lustra, obrazy, zdjęcia. Nie zapominajmy o odpowiedniej oprawie podłóg w postaci dywanów i dywaników, zależnie od przestrzeni możemy stosować różne wzory, formy i wymiary. Przemyślana aranżacja wnętrz nie może obejść się bez dodatków, dlatego już dziś zastanów się jakie dodatki i elementy dekoracyjne warto zastosować w Twoim mieszkaniu lub domu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*