Mieszkania od deweloperów nadal rządzą na rynku

Przy budowlanym krachu 2008 roku wielu ekspertów przepowiadało, że rynek mieszkań deweloperskich upadnie w ciągu kolejnej dekady. Tymczasem nie tylko nie upadł, ale nawet się rozwinął, a dla wielu osób deweloper Lublin jest gwarancją kupienia nieruchomości nowej, w doskonałym stanie, wykończonej techniczne i gotowej do zamieszkania i urządzenia po swojemu.

Większe zaufanie do deweloperów

Nie można nie zauważyć, że znacznie zwiększył się również poziom zaufania, jakim klienci darzą firmy deweloperskie. A to automatycznie przekłada się na wyższe wyniki sprzedażowe i lepszą pozycję na rynku mieszkań, które oferuje deweloper Lublin a nie prywatna osoba lub agencja nieruchomości.

Zmiana finansowa rynku

Nie bez znaczeniu na tak dużą popularność mieszkań deweloperskich ma ich cena, która przez ostatnie dziesięć lat znacznie spadła. Mówiąc zaś dokładniej – ceny nie poszybowały w górę razem z inflacją, lecz utrzymują się na stałym poziomie. Dzięki temu nie mamy obecnie od czynienia ze sztucznym pompowaniem cen za metr kwadratowy, a mieszkania od deweloperów stały się dostępne na każdą kieszeń.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*